| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
Specifikáció
| Csomag mennyisége: | Két darab |
| Márkanév: | Haipurecon |
| Víztartalom: | 40% |
Ciklusperiódusok használata: |
évi |
| Átmérő: | 14,2 mm |
| Központi vastagság: | 0,08 mm (- 3,00 D) |
| Alapgörbe: | 8,5 mm |
| Lejárati dátum: | 5 év |
| Csomag: | Üvegpalack csomagolás és buborékfólia csomagolás |
| Csere gyakorisága: | Évente eldobható |
| A klorid-só oldatok tárolási feltételei: | 4℃~8℃ Száraz, hűvös, nem korrozív gázkörnyezet |
| Figyelem: | Lásd a Használati útmutatót |
Szín jellemzők:
A Pattaya Brown kontaktlencsék a színek egyedi keverékét mutatják be, amelyek eleganciát és természetes vonzerőt árasztanak. A lencse magja gazdag, meleg barna árnyalatú, amely a thaiföldi Pattaya egzotikus helyén található aranyszínű naplementékre emlékeztet. Ezt a barna árnyalatot úgy tervezték, hogy zökkenőmentesen keveredjen a különböző szemszínekkel, kiemelve azok természetes szépségét, miközben finom mélységet és intenzitást ad hozzá.
Ezenkívül a bonyolult textúra és az objektív középső részén lévő finom lyukak kettős célt szolgálnak: lehetővé teszik a megnövelt oxigénáteresztő képességet, növelve a kényelmet hosszan tartó viselés során, miközben egy csipetnyi kifinomultságot adnak az általános kialakításhoz. E tulajdonságok kombinációja olyan kontaktlencsét eredményez, amely vizuálisan lenyűgöző és kényelmes viselet.
Testreszabási szolgáltatás:
Ehhez a pattaya brown-hoz testreszabási szolgáltatásunk van, testreszabott logó, személyre szabott csomag és grafika testreszabott. De a minimális rendelési mennyiség mind a logó, mind a csomag testreszabási szolgáltatás esetén 500 pár, míg a testreszabott grafika 1000 pár minimális rendelési mennyiségen alapul.
A termék testreszabása számos előnnyel jár, amelyek jelentősen javíthatják a márka identitását, vonzóvá tehetik az ügyfeleket, és elősegíthetik az üzleti növekedést. Ügyfeleink többsége pedig ezt a szolgáltatást választotta.
