| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Техникалық сипаттама
| Пакет саны: | Екі дана |
| Бренд атауы: | Хайпурекон |
| Судың құрамы: | 40% |
Цикл кезеңдерін пайдалану: |
жыл сайын |
| Диаметрі: | 14,2 мм |
| Орталық қалыңдығы: | 0,08 мм (- 3,00D) |
| Негізгі қисық: | 8,5 мм |
| Жарамдылық мерзімі: | 5 жыл |
| Пакет: | Шыны бөтелке пакеті және блистер пакеті |
| Ауыстыру жиілігі: | Жыл сайынғы бір реттік |
| Хлоридті тұз ерітінділерін сақтау шарттары: | 4℃~8℃ Құрғақ, салқын, коррозиялық газ ортасы жоқ |
| Назар аударыңыз: | Қолдану нұсқауларын қараңыз |
Түс ерекшеліктері:
Pattaya Brown контактілі линзалары талғампаздық пен табиғи тартымдылықты беретін түстердің бірегей қоспасын көрсетеді. Объективтің өзегі Таиландтың Паттайяның экзотикалық жерінде табылған алтын түстес күн батуын еске түсіретін бай, жылы қоңыр реңкте жасалған. Бұл қоңыр реңк көздің әртүрлі түстерімен біркелкі араласып, олардың табиғи сұлулығын арттыра отырып, нәзік тереңдік пен қарқындылықты қосуға арналған.
Сонымен қатар, объективтің ортаңғы бөлігіндегі күрделі құрылым мен нәзік саңылаулар екі мақсатқа қызмет етеді: олар оттегінің өткізгіштігін арттыруға мүмкіндік береді, ұзақ тозу кезінде жайлылықты арттырады, сонымен қатар жалпы дизайнға талғампаздықты қосады. Осы мүмкіндіктердің үйлесімі көзге керемет және киюге ыңғайлы контактілі линзаға әкеледі.
Баптау қызметі:
Бұл паттая қоңыры үшін, бізде теңшеу қызметі, теңшелген логотипі, теңшелген пакеті және теңшелген графикасы бар. Бірақ логотип пен пакетті теңшеу қызметтерінің екеуіне де ең аз тапсырыс саны 500 жұпты құрайды, ал теңшелген графика 1000 жұптың ең аз тапсырыс санына негізделген.
Өнімді теңшеу брендтің сәйкестігін айтарлықтай жақсартатын, тұтынушыларды қызықтыратын және бизнестің өсуін ынталандыратын көптеген артықшылықтарды ұсынады. Біздің тұтынушыларымыздың көпшілігі осы қызметті таңдады.
