| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Specification
| Sarcina Quantitas: | Duo pieces |
| Nomen notam: | Haipurecon |
| Aqua Content: | 40% |
CIRCUMITUS periodis utens: |
annuatim |
| Diameter: | 14.2mm |
| Centrum Crassitudo; | 0.08mm (- 3.00D) |
| Basis curvae; | 8.5mm |
| Exitus Date: | V annis |
| sarcina: | Vitrum utrem sarcina & pustula sarcina |
| Replacement Frequency: | Annua Disposable |
| Chloride Sal Solutions at Conditions | 4℃~8℃ Siccum, Frigus, non mordax Vestibulum Environment |
| Operam: | SeeInstructions For Use |
Color features
Pattaya Brown contactus lentium showcase unicum mixtum colorum qui elegantiam et appellationem naturalem exundant. nucleus lentis in divite, brunneo calido conficitur, simile occasus aurei in exotico loco Pattaya, Thailandiae invenit. Haec umbra brunnea ad unamquamque compagem variis oculis coloribus admiscetur, augens naturalem pulchritudinem cum subtilitate profunditatis et intensione addito.
Praeterea textura perplexa et subtilia foramina in medium sectionis lentis inserviunt duplici proposito: permittunt augeri oxygenii permeabilitatem, fovere consolationem in extenso indumento, cum etiam tactum ruditatis ad altiore consilio addit. Compositum harum linearum consequitur in contactu lens quod est et uisum attonitus et commodus ad utendum.
Aliquam servitium
Pro hoc pattaya brunnea nos habemus cssilium-Logo customised-Package nativus et Grapic nativus inclusus. Sed minima ordo quantitas utriusque Logo et Sarcina cssurae officia 500 paria sunt, dum Customised Graphics in minimo ordine quantitatis 1000 paria fundantur.
Productum customization offerat multitudo commoda, quae signanter augere potest notam identitatis, ad clientes provocare, et negotia incrementa agitare. Maxime elit et id lorem lectus.
