| Ketersediaan: | |
|---|---|
| Kuantiti: | |
Spesifikasi
| Kuantiti Pakej: | dua keping |
| Nama Jenama: | Haipurecon |
| Kandungan Air: | 40% |
Menggunakan Tempoh Kitaran: |
setiap tahun |
| Diameter: | 14.2mm |
| Ketebalan Pusat: | 0.08mm (- 3.00D) |
| Lengkung asas: | 8.5mm |
| Tarikh luput: | 5 tahun |
| Pakej: | Pakej botol kaca & pakej blister |
| Kekerapan Penggantian: | Boleh Pakai Tahunan |
| Keadaan Penyimpanan Larutan Garam Klorida: | 4℃~8℃ Persekitaran Kering,Sejuk,Tiada Gas Menghakis |
| Perhatian: | Lihat Arahan Untuk Penggunaan |
Ciri-ciri warna:
Kanta sentuh Pattaya Brown mempamerkan gabungan warna unik yang memancarkan keanggunan dan tarikan semula jadi. Inti lensa direka dalam warna coklat hangat yang kaya, mengingatkan matahari terbenam keemasan yang ditemui di kawasan eksotik Pattaya, Thailand. Warna coklat ini direka bentuk untuk menggabungkan dengan lancar dengan pelbagai warna mata, meningkatkan keindahan semula jadi mereka sambil menambah kedalaman dan keamatan yang halus.
Tambahan pula, tekstur yang rumit dan lubang halus di bahagian tengah kanta mempunyai dua tujuan: Ia membenarkan peningkatan kebolehtelapan oksigen, menggalakkan keselesaan semasa memakai lanjutan, di samping menambah sentuhan kecanggihan pada reka bentuk keseluruhan. Gabungan ciri-ciri ini menghasilkan kanta sentuh yang menarik secara visual dan selesa dipakai.
Perkhidmatan penyesuaian:
Untuk pattaya brown ini, kami mempunyai perkhidmatan penyesuaian Logo disesuaikan, Pakej disesuaikan dan Grapic disesuaikan disertakan. Tetapi kuantiti pesanan minimum untuk kedua-dua perkhidmatan penyesuaian Logo dan Pakej ialah 500 pasang, manakala Grafik Tersuai adalah berdasarkan kuantiti pesanan minimum 1000 pasang.
Penyesuaian produk menawarkan pelbagai kelebihan yang boleh meningkatkan identiti jenama dengan ketara, menarik minat pelanggan dan memacu pertumbuhan perniagaan. Dan kebanyakan pelanggan kami telah memilih perkhidmatan ini.
