| Dobavljivost: | |
|---|---|
| Količina: | |
Specifikacija
| Količina paketa: | Dva kosa |
| Blagovna znamka: | Haipurecon |
| Številka modela: | HP-45 |
| Barva leč: | Vijolična |
| Uporaba cikličnih obdobij: | letno |
| Premer: | 14,0 mm |
| Materiali: | HEMA |
| Osnovna krivulja: | 8,5 mm |
| Rok uporabnosti: | 5 let |
| Certifikat: | ISO13485 in CE 0197 |
Barvne lastnosti:
Te kontaktne leče Secret Purple so preprosto čudovite in skrivnostne! Temno vijolična barva je kot najsvetlejša zvezda na nočnem nebu, daje vašim očem očarljivo globino in čar. Pravzaprav ji lahko rečemo vijolična kontaktna leča!
Ta barva je hkrati nežna in skrivnostna, popolna za tiste, ki želijo nekoliko izstopati, ne da bi bili preveč vpadljivi. Ko ga boste nosili, bodo vaše oči zasijale kot cvetoče vijolice, nadvse očarljive tako s plemenitostjo vijolične kot s svežino modre. Ko jih nosite, se zdi, da vaše oči pripovedujejo zgodbo, polno spletk.