| Dobavljivost: | |
|---|---|
| Količina: | |
| Specifikacija | |
| Kraj izvora | HUNAN |
| Količina paketa | Dva kosa |
| Blagovna znamka | Haipurecon |
| Številka modela | Naravno |
| Trdota leč | Mehko |
| Premer | 14,0 mm |
| Sredinska debelina | 0,08 mm |
| Trdota leč | MEHKO |
| Paket | PP pretisni omot |
| Vsebnost vode | 40 % |
| MOQ | 20 parov |
| Materiali | HEMA-NVP |
| Datum poteka | 5 let pred odprtjem 1 leto po odprtju |
| Certifikat | ISO13485 in CE 0197 |
| Uporaba | 1 leto |
Barvni uvod:
Himalaya Brown se ponaša z edinstvenim postopnim prehodom iz svetlih v temne odtenke rjave, ki ga navdihujejo naravni odtenki v naravi, kot so različni toni gorske verige ali sončni zahod. Notranji obroč je običajno bledo rjav ali bež, ki se neopazno preliva v globlje rjavo proti zunanjim robom, posnema naravno variacijo šarenice, s čimer poveča globino in vitalnost oči.
Dnevno ličenje: za vsakodnevno nošenje se Himalaya Brown dobro ujema z naravnim ličenjem oči in ustnic ter ustvarja harmoničen in lahkoten splošni videz.
Večerni videz: Za formalne priložnosti, kot so večerni izhodi ali posebni dogodki, lahko Himalaya Brown združite z bolj zapletenim in elegantnim ličenjem za oči in ustnice, tako da bo oseba, ki jo nosi, v središču pozornosti.