| Dobavljivost: | |
|---|---|
| Količina: | |
Dramatičen učinek: velik premer 14,5 mm za občutne učinke povečanja oči, kot nalašč za noč čarovnic, cosplay in vpadljiv slog.
Vrhunsko udobje: ultra tanek 0,08 mm sredinske debeline , zasnovan za maksimalno zračnost in udobno dolgotrajno nošenje.
Visokokakovosten material: izdelan iz HEMA-NVP za vrhunsko mehkobo in varno uporabo.
Certificirana varnost: Popolnoma skladen z globalnimi standardi, ima certifikat ISO13485 in CE 0197.
Stroškovno učinkovit cikel: letne leče za enkratno uporabo, ki uporabnikom ponujajo visoko vrednost in vzdržljivost.
Prilagodljivo pridobivanje: Izjemno nizka MOQ samo 10 parov , kar olajša poskusna naročila in upravljanje zalog za mala in srednje velika podjetja.
| Količina paketa: | Dva kosa |
| Kraj izvora: | Hunan, Kitajska |
| Številka modela: | HP326-3 |
| Barva leč: | Modra |
| Uporaba cikličnih obdobij: | letno |
| Trdota leče: | mehko |
| Sredinska debelina: | 0,08 mm |
| Paket: | PP pretisni omot |
| Materiali: | HEMA-NVP |
| Osnovna krivulja: | 8,5 mm |
| Rok uporabnosti: | 5 let |
| MOQ: | 10 parov |
| Certifikat: | ISO13485 in CE 0197 |
| Prilagojen logotip | (Minimalno naročilo: 500 parov) |
| Pakiranje po meri | (Minimalno naročilo: 500 parov) |
| Grafična prilagoditev | (Minimalno naročilo: 1500 parov) |