| Dobavljivost: | |
|---|---|
| Količina: | |
Specifikacija
| Količina paketa: | Dva kosa |
| Blagovna znamka: | Haipurecon |
| Številka modela: | HP-111 |
| Barva leč: | Rjava |
| Uporaba cikličnih obdobij: | letno |
| Premer: | 14,5 mm |
| Materiali: | HEMA-NVP |
| Osnovna krivulja: | 8,5 mm |
| moč: | (-0,00 ~ -8,00) |
| Rok uporabnosti: | 5 let |
| Certifikat: | ISO13485 in CE 0197 |
Proizvodnja barv:
3-tonska rjava kontaktna leča Freshlook se harmonično zlije z azijskimi toni šarenice in zagotavlja komaj opazno izboljšavo, ki občutno posvetli in poglobi videz oči.
Z uporabo znanstvene robne zasnove naravno poveča oči in jim daje očarljiv sijaj, hkrati pa ohranja naraven učinek brez napora.
Izdelane iz visokokakovostnih materialov, te leče zagotavljajo mehkobo, zračnost in dolgotrajno udobje ter zmanjšujejo suhost in draženje tudi pri daljšem nošenju.
In ta 3-tonska rjava barva Freshlook ponuja obsežen nabor možnosti stopnje, od nizke do visoke, zadovoljevanje različnih potreb vida, doseganje lepote in korekcije vida.
Predlogi za dostavo in pošiljanje:
Za pošiljanje izdelkov smo tukaj oblikovali obsežne možnosti mednarodnega pošiljanja: mednarodni hitri, letalski in pomorski prevoz, da zagotovimo, da bo vaše potovanje do lepote brezskrbno.
1、International Express: najhitrejši način za prejemanje osnovnih lepotnih pripomočkov, kot nalašč za tiste, ki to želijo zdaj.
2、Letalski tovorni promet: uravnava hitrost in stroške za hitro, a ekonomično potovanje.
3、Pomorski prevoz: stabilen in cenovno dostopen za tiste, ki se jim ne mudi, tudi okolju prijazen.
