| Dobavljivost: | |
|---|---|
| Količina: | |
1. Prevladovanje tržne niše barv
Živahno zelena je iskana nišna barva, zelo priljubljena za gledališke videze, modne izjave in posebne zahteve pri cosplayu. HP-31 vam omogoča, da zajamete ta namenski tržni segment, saj ponuja močno barvno shemo , ki prinaša močne marže in nizko neposredno konkurenco v primerjavi s standardnimi rjavimi in sivimi barvami.
2. Velik premer, največji udarec (14,5 mm)
Premer 14,5 mm je zasnovan tako, da zagotavlja opazen, 'dramatičen' učinek povečanja oči. Za trgovce na drobno, ki ciljajo na demografsko skupino za zabave, festivale in cosplay , se o tej funkciji ni mogoče pogajati in deluje kot primarna prodajna točka, ki zagotavlja, da leča izpolnjuje potrebo po največji vizualni preobrazbi.
3. Dostop na recept do celotnega trga
S ponudbo moči do -8.00, ta izdelek učinkovito združuje lepotni trg s trgom medicinskih pripomočkov. To vam omogoča, da strankam, ki prodate edinstveno, živahno barvo, morajo nositi korekcijske leče, s čimer močno razširite nakupovalno skupino in povečate vrednost velikih naročil.
4. Certificirano in zanesljivo pridobivanje
Ta letna leča je podprta s certifikatoma ISO13485 in CE 0197 , kar zagotavlja, da izpolnjuje mednarodne standarde kakovosti in varnosti. Za vodje nabave to zagotavlja skladnost, kar zmanjšuje tveganja, povezana z uvozom in maloprodajo izdelkov, varnih za oči.
| Količina paketa: | Dva kosa |
| Blagovna znamka: | Haipurecon |
| Številka modela: | HP-31 |
| Barva leč: | Rjava |
| Uporaba cikličnih obdobij: | letno |
| Premer: | 14,5 mm |
| Materiali: | HEMA-NVP |
| Osnovna krivulja: | 8,5 mm |
| moč: | (-0,00 ~ -8,00) |
| Rok uporabnosti: | 5 let |
| Certifikat: | ISO13485 in CE 0197 |
| Prilagojen logotip | (Minimalno naročilo: 500 parov) |
| Pakiranje po meri | (Minimalno naročilo: 500 parov) |
| Grafična prilagoditev | (Minimalno naročilo: 1000 parov) |
V: Ali imate zalogo?
O: Da, večina naših izdelkov je na zalogi, lahko jih dostavimo v 3 dneh po prejemu plačila.
V: Kaj je vključeno v vašo ceno na enoto? Ali imajo priloženo ohišje za objektiv?
O: Cena vključuje 1 par (2 kosa) kontaktnih leč, ne vključuje stroškov etuija za leče.
V: Ali lahko mešam barve in serije?
O: Seveda pri oddaji naročila navedite barvo in količino.
V: Kaj pa poprodajna storitev za izdelek?
O: Če je težavo z blagom povzročila naša stran, bomo odgovorni, da pošljemo povratne informacije v 1-2 delovnih dneh in vrnemo v 1 tednu.
V: Ali lahko dobim brezplačne vzorce?
O: Da, z veseljem vam lahko pošljemo brezplačne vzorce, plačati morate le prevoz.
V: Ali lahko naredite našo blagovno znamko in logotip?
O: Da, OEM je dobrodošel, lahko naredimo vaš logotip in paket s skupno MOQ 500 pari, lahko mešamo barve kontaktnih leč, če ne morete uporabiti 500 paketov, lahko hranimo v našem skladišču in jih lahko uporabite za prihodnja naročila.
V: Kakšna je obdelava naročil OEM?
O: Najprej navedite svojo količino in risbo, če jo imate. Nudimo storitve po meri, vse parametre je mogoče prilagoditi glede na zahtevo stranke, vključno s BC (8,5 mm-8,6 mm), premerom (14,0 mm-14,5 mm), vsebnostjo vode (38%-40%), močjo (-0,00~-8,00), pakiranjem (viala ali pretisni omot) itd.
V: Kakšen je čas dostave vašega naročila OEM?
O: 20-30 dni po dobri proizvodnji.
V: Stroški pošiljanja in pričakovani čas dostave?
O: Da zagotovimo hitrejšo in nemoteno dostavo, naročila običajno pošiljamo z DHL-om. Odgovorni smo samo za pošiljanje blaga. Carinjenje na ciljni lokalni carini je odgovornost kupca. za države EU sporočite svojo številko DDV, potrebujete podjetje in uvozno dovoljenje, ne jamčimo za uspešno dostavo, če nimate uvoznega dovoljenja podjetja.
Načini dostave in pošiljanja z letalskim, pomorskim in kopenskim prevozom. Podprti operaterji vključujejo FedEx, DHL, TNT, EMS in UPS.
