| Razpoložljivost: | |
|---|---|
| Količina: | |
Specifikacija
| Količina paketa: | Dva kosa |
| Blagovna znamka: | Haipurecon |
| Številka modela: | HP-49 |
| Barva leč: | Modra |
| Uporaba cikličnih obdobij: | letno |
| Premer: | 14,0 mm |
| Materiali: | HEMA |
| Osnovna krivulja: | 8,5 mm |
| Rok uporabnosti: | 5 let |
| Certifikat: | ISO13485 in CE 0197 |
Ujemanje odtenka kože:
kontaktne leče v barvi Mulberry Blue običajno dopolnjujejo svetlejše odtenke kože, saj se modra barva dobro ujema z belo kožo, kar izboljša splošno estetsko privlačnost. Vendar to ne pomeni, da jih posamezniki z drugačnim tenom kože ne morejo nositi; preprosto zahteva več pozornosti pri usklajevanju in celotnem stajlingu. Če cenite svežino in skrivnostnost, ki ju prinašajo modre leče, in menite, da se ujemajo z vašo osebnostjo in podobo, potem lahko samozavestno naredite to izbiro.
Potrebe ob priložnostih:
kontaktne leče ustrezajo različnim potrebam ob priložnostih, vključno z vsakodnevnim nošenjem, zmenki, srečanji, fotografiranjem in drugim. Posebej za to kontaktno lečo je njena edinstvena barva morda bolj primerna za nastavitve, kjer je zaželeno poudariti čar oči.