| Dobavljivost: | |
|---|---|
| Količina: | |
| Specifikacija: | |
| Kraj izvora | HUNAN |
| Količina paketa | Dva kosa |
| Blagovna znamka | Haipurecon |
| Številka modela | Naravno |
| Trdota leč | Mehko |
| Premer | 14,0 mm |
| Sredinska debelina | 0,08 mm |
| Trdota leč | MEHKO |
| Paket | PP pretisni omot |
| Vsebnost vode | 40 % |
| MOQ | 20 parov |
| Materiali | HEMA-NVP |
| Datum poteka | 5 let pred odprtjem 1 leto po odprtju |
| Certifikat | ISO13485 in CE 0197 |
| Uporaba | 1 leto |
Barvni uvod:
Himalajsko modre kontaktne leče, ki jih navdihujejo dih jemajoči razgledi himalajskega gorovja, združujejo prostranost modrega neba z zelenim zelenjem okoliških gozdov in ustvarjajo vizualni spektakel, ki je hkrati globok in osvežujoč.
Od barvnega dizajna čisti modri odtenek posnema širno modro nebo nad Himalajo in vzbuja občutek miru in spokojnosti. Medtem pa poživljajoče zelenice spominjajo na bujno zelenje pod gorami, izžarevajo svežino in vitalnost, ki se ji je težko upreti.
Čas dostave:
Naš čas dostave je odvisen od količine vašega naročila. Na splošno je za naročila od 1 do 100 parov mogoče dokončati v 7 dneh; za naročila med 101-200 pari se lahko zaključi v 10 dneh; za naročila med 201-15000 pari je mogoče dokončati v 15 dneh; za naročila, ki presegajo 15000 parov, se čas dostave pogaja skupaj.