| Dobavljivost: | |
|---|---|
| Količina: | |
Specifikacija
| Količina paketa: | Dva kosa |
| Blagovna znamka: | Haipurecon |
| Številka modela: | HP-111 |
| Barva leč: | zelena |
| Uporaba cikličnih obdobij: | letno |
| Premer: | 14,2 mm |
| Materiali: | HEMA-NVP |
| Osnovna krivulja: | 8,5 mm |
| moč: | (-0,00 ~ -8,00) |
| Rok uporabnosti: | 5 let |
| Certifikat: | ISO13485 in CE 0197 |
Barvne lastnosti:
Kontaktne leče Silas Lady Green izstopajo s svojim prepoznavnim svetlo zelenim odtenkom, ki doda osvežujoč in naraven pridih očem uporabnika. Za razliko od običajnih zelenih kontaktnih leč se Weave Princess Green ponaša z mehko in globoko barvo, ki spominja na nežno zeleno zgodnje spomladanske popke, ki izžarevajo toplino in vitalnost.
Poleg tega te leče dodajo izjemno integracijo bleščečega zlatega prahu. Te drobne zlate lise se bleščeče bleščijo pod svetlobo, podobno kot najsvetlejše zvezde na nočnem nebu, oči pa prevzamejo z nepopisno iskrico in skrivnostjo. Zlati prah je enakomerno porazdeljen z različnimi velikostmi in oblikami, kar celotnemu dizajnu doda globino in dinamiko.
Zaradi teh lastnosti je ta zelena kontaktna leča slias lady postala popularna pri mnogih ljudeh.
