| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Тодорхойлолт
| Багцын тоо: | Хоёр ширхэг |
| Брэнд нэр: | Хайпурекон |
| Усны агууламж: | 40% |
Циклийн үеийг ашиглах: |
жил бүр |
| Диаметр: | 14.2 мм |
| Төвийн зузаан: | 0.08мм (- 3.00D) |
| Суурийн муруй: | 8.5 мм |
| Дуусах огноо: | 5 жил |
| Багц: | Шилэн сав баглаа боодол ба цэврүү савлагаа |
| Солих давтамж: | Жилд нэг удаагийн |
| Хлоридын давсны уусмалыг хадгалах нөхцөл: | 4℃~8℃ Хуурай, сэрүүн, идэмхий хийгүй орчин |
| Анхаар: | Хэрэглэх зааврыг үзнэ үү |
Өнгөний онцлог:
Pattaya Brown контакт линз нь дэгжин байдал, байгалийн үзэмжийг илтгэсэн өвөрмөц өнгөний хослолыг харуулдаг. Линзний гол хэсэг нь Тайландын Паттая хотын чамин тансаг нутгаас олдсон алтан нар жаргах туяаг санагдуулам дулаан хүрэн өнгөөр урласан. Энэхүү бор өнгийн сүүдэр нь нүдний янз бүрийн өнгөтэй жигд холилдож, байгалийн гоо үзэсгэлэнг сайжруулахын зэрэгцээ нарийн гүн, эрч хүчийг нэмэхэд зориулагдсан.
Цаашилбал, линзний дунд хэсгийн нарийн бүтэцтэй, нарийн нүхнүүд нь давхар зорилготой: Эдгээр нь хүчилтөрөгчийн нэвчилтийг нэмэгдүүлж, удаан хугацаагаар өмсөхөд тав тухыг нэмэгдүүлэхийн зэрэгцээ ерөнхий загварт илүү боловсронгуй байдлыг нэмж өгдөг. Эдгээр шинж чанаруудын хослол нь нүдэнд харагдахуйц гайхалтай, өмсөхөд эвтэйхэн контакт линз үүсгэдэг.
Тохируулах үйлчилгээ:
Энэхүү паттайя бор өнгөний хувьд бид өөрчлөн тохируулах үйлчилгээтэй, логог тохируулсан, захиалгат багц болон график тохируулгатай. Гэхдээ лого болон багцын захиалгат үйлчилгээний аль алиных нь захиалгын хамгийн бага хэмжээ нь 500 хос, харин захиалгат график нь хамгийн багадаа 1000 хос захиалгын тоо дээр суурилдаг.
Бүтээгдэхүүний тохируулга нь брэндийн онцлогийг мэдэгдэхүйц сайжруулж, үйлчлүүлэгчдийн сонирхлыг татах, бизнесийн өсөлтийг дэмжих олон давуу талыг санал болгодог. Мөн манай үйлчлүүлэгчдийн ихэнх нь энэ үйлчилгээг сонгосон.
