| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
သတ်မှတ်ချက်
| Package အရေအတွက်- | နှစ်ကျပ် |
| ကုန်အမှတ်တံဆိပ်အမည်- | ဟိုင်ပူရီကွန် |
| ရေပါဝင်မှု- | 40% |
Cycle Periods ကိုအသုံးပြုခြင်း- |
နှစ်စဉ် |
| အချင်း- | 14.2mm |
| အလယ်အထူ- | 0.08mm (- 3.00D) |
| အခြေခံမျဉ်းကွေး- | 8.5mm |
| သက်တမ်းကုန်ဆုံးရက်: | ၅ နှစ် |
| အထုပ် | ဖန်ပုလင်းအထုပ်နှင့် အရည်ကြည်ဖုအထုပ် |
| အစားထိုးအကြိမ်ရေ- | နှစ်အလိုက် တစ်ခါသုံး |
| Chloride Salt Solutions သိုလှောင်မှု အခြေအနေများ | 4 ℃ ~ 8 ℃ ခြောက်သွေ့၊ အေးမြသော၊ အဆိပ်သင့်သောဓာတ်ငွေ့ပတ်ဝန်းကျင်မရှိပါ။ |
| အာရုံစူးစိုက်မှု- | အသုံးပြုပုံ လမ်းညွှန်များကို ကြည့်ပါ။ |
အရောင်အင်္ဂါရပ်များ:
Pattaya Brown မျက်ကပ်မှန်များသည် ကျက်သရေရှိပြီး သဘာဝအတိုင်း ဆွဲဆောင်မှုရှိသော အရောင်များ ပေါင်းစပ်ထားသော ထူးခြားသောပေါင်းစပ်မှုကို ပြသထားသည်။ မှန်ဘီလူး၏ အူတိုင်ကို ထိုင်းနိုင်ငံ၊ ပတ္တယားမြို့၏ ထူးခြားဆန်းပြားသောနေရာများတွင် တွေ့ရသော ရွှေရောင်နေဝင်ချိန်များကို အမှတ်ရစေသော နွေးထွေးသော အညိုရောင်အသွေးဖြင့် ဖန်တီးထားသည်။ ဤအညိုရောင်အရိပ်သည် သိမ်မွေ့နက်နဲမှုနှင့် ပြင်းထန်မှုတို့ကို ပေါင်းထည့်ကာ ၎င်းတို့၏ သဘာဝအလှကို မြှင့်တင်ပေးကာ မျက်လုံးအရောင်အမျိုးမျိုးနှင့် ချောမွေ့စွာ ပေါင်းစပ်နိုင်ရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည်။
ထို့အပြင်၊ မှန်ဘီလူး၏အလယ်တွင် အနုစိတ်သောအသွင်အပြင်နှင့် သိမ်မွေ့သောအပေါက်များသည် ရည်ရွယ်ချက်နှစ်ခုကို လုပ်ဆောင်ပေးသည်- ၎င်းတို့သည် အောက်ဆီဂျင်ပိုမိုစိမ့်ဝင်နိုင်မှုကို တိုးမြှင့်ပေးကာ သက်တမ်းတိုးဝတ်ဆင်စဉ်အတွင်း သက်တောင့်သက်သာရှိစေသည့်အပြင် ဒီဇိုင်းတစ်ခုလုံးကို ဆန်းပြားသောအထိအတွေ့ကိုလည်း ထည့်သွင်းပေးပါသည်။ ဤအင်္ဂါရပ်များ ပေါင်းစပ်ထားခြင်းကြောင့် အမြင်အာရုံ ရင်သပ်ရှုမောဖွယ်ကောင်းပြီး ဝတ်ရအဆင်ပြေသည့် မျက်ကပ်မှန်ကို ရရှိစေပါသည်။
စိတ်ကြိုက်ဝန်ဆောင်မှု:
ဤပတ္တယားညိုအတွက်၊ ကျွန်ုပ်တို့တွင် စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်ခြင်းဝန်ဆောင်မှု၊ လိုဂိုစိတ်ကြိုက်ပြုလုပ်ခြင်း၊ Package စိတ်ကြိုက်ပြုလုပ်ခြင်းနှင့် ဂရပ်ဖစ်စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်ခြင်းများ ပါဝင်ပါသည်။ သို့သော် Logo နှင့် Package စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်ခြင်းဝန်ဆောင်မှုနှစ်ခုလုံးအတွက် အနိမ့်ဆုံးမှာယူမှုအရေအတွက်မှာ အတွဲ 500 ဖြစ်ပြီး Customized Graphics သည် အတွဲ 1000 အနည်းဆုံးမှာယူမှုပမာဏပေါ်မူတည်ပါသည်။
ထုတ်ကုန်ကို စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်ခြင်းသည် အမှတ်တံဆိပ်တစ်ခု၏ အမှတ်သညာကို သိသိသာသာ မြှင့်တင်ပေးနိုင်သော၊ ဖောက်သည်များကို ဆွဲဆောင်နိုင်ပြီး လုပ်ငန်းတိုးတက်မှုကို တွန်းအားပေးနိုင်သည့် အကျိုးကျေးဇူးများစွာကို ပေးဆောင်ပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ဖောက်သည်အများစုသည် ဤဝန်ဆောင်မှုကို ရွေးချယ်ခဲ့ကြသည်။
