| Dobavljivost: | |
|---|---|
| Količina: | |
Specifikacija
| Količina paketa: | Dva kosa |
| Blagovna znamka: | Haipurecon |
| Uporaba cikličnih obdobij: | letno |
| Barva leč: | 14,0 mm |
| Materiali: | HEMA |
| Trdota leče: | 8,5 mm |
| moč: | (-0,00 ~ -8,00) |
| Datum poteka | 5 let |
| Certifikat: | ISO13485 in CE 0197 |
Prilagajanje
| Prilagojen logotip | (Minimalno naročilo: 500 parov) |
| Pakiranje po meri | (Minimalno naročilo: 500 parov) |
| Grafična prilagoditev | (Minimalno naročilo: 1000 parov) |