| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
Spesifikasie
| Pakkethoeveelheid: | Twee stukke |
| Handelsnaam: | Haipurecon |
| Water inhoud: | 40% |
Gebruik siklusperiodes: |
jaarliks |
| Deursnee: | 14,2 mm |
| Sentrum dikte: | 0,08 mm (- 3,00 D) |
| Basiskromme: | 8,5 mm |
| Vervaldatum: | 5 jaar |
| Krag: | -0.00~-8.00 |
| Pakket: | Glasbottelpakkie & blisterverpakking |
| Vervangingsfrekwensie: | Jaarlikse weggooibaar |
| Chloride Sout Solutions Bergingstoestande: | 4 ℃ ~ 8 ℃ Droë, koel, geen bytende gas-omgewing |
| Aandag: | Sien Gebruiksaanwysings |
Kleur inleiding:
Die Blusher-pienk kontaklense het 'n kenmerkende pienk tint, wat die sagtheid van rouge met die soetheid van pienk vermeng om 'n sagte dog lewendige visuele effek te skep. Dit vergroot natuurlik die oë en voeg 'n tikkie sagtheid by die draer se voorkoms, wat dit geskik maak vir beide alledaagse grimering en spesiale geleenthede.
As 'n voorskrifsterkte skoonheidskontaklens bied die Blusher-pienk verskeidenheid 'n wye reeks dioptrie, wat tipies van 0 tot 800 grade strek, wat voorsiening maak vir gebruikers met verskillende visuele behoeftes. Deur gevorderde vervaardigingstegnieke en -materiale te gebruik, verseker hierdie lense uitsonderlike optiese werkverrigting, gemaklike dra en effektiewe regstelling van visieprobleme, terwyl hulle hul estetiese aantrekkingskrag en mode-kwosiënt behou.
Vrae oor bestelling:
V: Watter items kan ek by jou koop?
A: Kontaklense, Gekleurde kontaklens, Kontaklenshouer, Kontaklensversorgingsoplossing, Kosmetiese kontaklense en verwante produkte
V: Kan ek gratis monsters kry?
A: Ja, ons stuur graag gratis monsters aan u, u hoef net die vrag te betaal.
A: Die prys sluit 1 paar (2 stuks) kontaklense in, sluit nie die koste van lenshouers in nie.
V: Wat van die na-diens vir die produk?
A: As die goedereprobleem deur ons kant veroorsaak word, sal ons verantwoordelik wees om terugvoer binne 1-2 werksdae te gee
en kom binne 1 week terug.
V: Gestuurkoste en verwagte afleweringstyd?
A: Om vinniger en gladder aflewering te verseker, stuur ons bestellings gewoonlik deur DHL uit.
ons is slegs verantwoordelik vir die versending van die goedere. Uitklaring in die bestemming plaaslike gebruike is die koper se verantwoordelikheid. vir EU-lande, gee asseblief jou BTW-nommer in kennis, benodig maatskappy- en invoerlisensie, ons waarborg nie sukses aflewering as jy nie 'n maatskappy-invoerlisensie het nie
