| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Specification
| Sarcina Quantitas: | Duo pieces |
| Nomen notam: | Haipurecon |
| Aqua Content: | 40% |
CIRCUMITUS periodis utens: |
annuatim |
| Diameter: | 14.2mm |
| Centrum Crassitudo; | 0.08mm (- 3.00D) |
| Basis curvae; | 8.5mm |
| Exitus Date: | V annis |
| Potestas | -0.00~-8.00 |
| sarcina: | Vitrum utrem sarcina & pustula sarcina |
| Replacement Frequency: | Annua Disposable |
| Chloride Sal Solutions at Conditions | 4℃~8℃ Siccum, Frigus, non mordax Vestibulum Environment |
| Adverto: | Vide instructiones ad usus |
Color introductio:
Blusher roseum contactum lentium notat colorem distinctivum roseum, mollitiem rubiginis miscens cum dulcedine rosei ad effectum visivae lenis adhuc vivae efficiendi. Oculos naturaliter amplificat et tactum teneritudinis speciei velatoris addit, aptam facit ad cotidianas operas et occasiones speciales.
Ut praescriptio fortitudinis pulchritudinis lens contactum, rubor roseus varietas amplis diopteris offert, ab 0 ad 800 gradus typice diffunditur, ut usoribus variatis necessitatum visualium praebeat. Provectioribus artibus fabricandis et materiis adhibitis, hae lentes praestantes praestantes effectus optici, commoda induendi, et efficax correctionis visionum quaestiones, servato eorum aesthetica appellatione et quotiente forma.
Quaestiones de ordine:
Q: Quid possum emere a te?
A: Contactus lentium, contactuum lens coloratum, contactus lens causa, contactus lens solutionem curant, contactum cosmeticum lentium et productorum affinium.
Q: liberum exempla possum?
A: Imo, libenter te liberum exemplaria mittere, feugiat justo solvere debes.
A: Pretium 1 par (2pcs) contactuum lentium includit, sumptus lensum causarum non includit.
Q: Quid de facto opus?
A: lf quaestio bona ex parte nostra causatur, erimus responsabiles dare feedback in 1-2 diebus operantes
et revertetur in hebdomada I.
Q: Shipping cost and expected delivery time?
A: Ut celerius et lenis partus efficiantur, plerumque navis DHL iussus est.
non solum responsales de naviculas bona sunt. Clearance in destinatione locorum consuetudines emptoris est responsabilitas. pro EU nationibus, quaeso monere tuum VAT Number, societatem indigere et licentiam importare, fidem non dabimus, si consortium licentiae importare non habes.
