| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Тодорхойлолт
| Багцын тоо: | Хоёр ширхэг |
| Брэнд нэр: | Хайпурекон |
| Усны агууламж: | 40% |
Циклийн үеийг ашиглах: |
жил бүр |
| Диаметр: | 14.2 мм |
| Төвийн зузаан: | 0.08мм (- 3.00D) |
| Суурийн муруй: | 8.5 мм |
| Дуусах огноо: | 5 жил |
| Эрчим хүч: | -0.00~-8.00 |
| Багц: | Шилэн сав баглаа боодол ба цэврүү савлагаа |
| Солих давтамж: | Жилд нэг удаагийн |
| Хлоридын давсны уусмалыг хадгалах нөхцөл: | 4℃~8℃ Хуурай, сэрүүн, идэмхий хийгүй орчин |
| Анхаар: | Хэрэглэх зааврыг үзнэ үү |
Өнгөний танилцуулга:
Blusher pink контакт линз нь өвөрмөц ягаан өнгийг ялгаж, улаавтар өнгөний зөөлөн, амтлаг ягаан өнгөтэй холилдож, зөөлөн атлаа амьд харааны эффектийг бий болгодог. Энэ нь байгалиасаа нүдийг томруулж, өмсөж буй хүнийхээ гадаад үзэмжинд эмзэглэл нэмдэг тул өдөр тутмын будалт болон онцгой тохиолдлуудад тохиромжтой.
Гоо сайхны контакт линзний хувьд Blusher pink төрөл нь ихэвчлэн 0-ээс 800 градусын хооронд хэлбэлздэг олон төрлийн диоптерийг санал болгодог бөгөөд энэ нь янз бүрийн харааны хэрэгцээтэй хэрэглэгчдэд нийцдэг. Үйлдвэрлэлийн дэвшилтэт техник, материалыг ашигласан эдгээр линз нь гоо зүйн сэтгэл татам байдал, загварлаг байдлыг хадгалахын зэрэгцээ оптикийн онцгой гүйцэтгэл, тав тухтай өмсөж, харааны асуудлыг үр дүнтэй засах боломжийг олгодог.
Захиалгын талаархи асуултууд:
А: Би чамаас ямар бараа худалдаж авч болох вэ?
Х: Контакт линз, Өнгөт контакт линз, Контакт линзний хайрцаг, Контакт линз арчилгааны шийдэл, Гоо сайхны контакт линз болон холбогдох бүтээгдэхүүн
А: Би үнэгүй дээж авч болох уу?
Х: Тийм ээ, бид танд үнэ төлбөргүй дээж илгээж байгаадаа баяртай байна, та ачааны төлбөрийг төлөхөд л хангалттай.
Х: Үнэд 1 хос (2 ширхэг) контакт линз багтсан бөгөөд линзний хайрцагны үнэ ороогүй болно.
А: Бүтээгдэхүүний дараах үйлчилгээний талаар юу хэлэх вэ?
Х: Хэрэв барааны асуудал манай талаас үүссэн бол бид ажлын 1-2 өдрийн дотор хариу өгөх үүрэгтэй.
тэгээд 1 долоо хоногийн дараа буцна.
А: Хүргэлтийн зардал болон хүлээгдэж буй хүргэх хугацаа?
Х: Хүргэлтийг илүү хурдан бөгөөд жигд байлгахын тулд бид ихэвчлэн DHL-ээр захиалгыг гаргадаг.
бид зөвхөн барааг тээвэрлэх үүрэгтэй. Очих газрын орон нутгийн гаалийн бүрдүүлэлт нь худалдан авагчийн үүрэг юм. ЕХ-ны орнуудын хувьд НӨАТ-ын дугаараа зааж өгнө үү, компани болон импортын лиценз хэрэгтэй, хэрэв танд компанийн импортын лиценз байхгүй бол бид амжилтанд хүргэх баталгаа өгөхгүй.
