| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Sonraíocht
| Cainníocht Pacáiste: | Dhá phíosa |
| Ainm an Bhranda: | Haipurecon |
| Ábhar Uisce: | 40% |
Ag Úsáid Tréimhsí Rothaíochta: |
bliantúil |
| Trastomhas: | 14.2mm |
| Tiús an Ionaid: | 0.08mm (- 3.00D) |
| Cuar bonn: | 8.5mm |
| Dáta Éaga: | 5 bliana |
| Cumhacht: | -0.00~-8.00 |
| Pacáiste: | Pacáiste buidéal gloine & pacáiste blister |
| Minicíocht Athsholáthair: | Indiúscartha Bliantúil |
| Coinníollacha Stórála Réitigh Salann Clóiríd: | 4 ℃ ~ 8 ℃ Tirim, Cool, Gan Timpeallacht Gáis Creimneach |
| Aird: | Féach na Treoracha le haghaidh Úsáide |
Réamhrá datha:
Tá lí bándearg sainiúil ag na lionsaí teagmhála bándearga Blusher, ag meascadh bog na Rouge le binneas bándearg chun éifeacht amhairc mhín ach bríomhar a chruthú. Méadaíonn sé na súile go nádúrtha agus cuireann sé teagmháil tairisceana le cuma an duine féin, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach le haghaidh makeup laethúil agus ócáidí speisialta.
Mar lionsa teagmhála áilleacht-neart oideas, cuireann an éagsúlacht bándearg Blusher raon leathan diopters, idir 0 agus 800 céim de ghnáth, ag freastal ar úsáideoirí a bhfuil riachtanais amhairc éagsúla acu. Trí úsáid a bhaint as teicnící agus ábhair déantúsaíochta chun cinn, cinntíonn na lionsaí seo feidhmíocht optúil eisceachtúil, caitheamh compordach, agus ceartú éifeachtach ar cheisteanna radhairc agus a n-achomharc aeistéitiúil agus comhrann faisin á chothabháil acu.
Ceisteanna faoi ordú:
C: Cad iad na nithe is féidir liom a cheannach uait?
A: Lionsaí teagmhála, Lionsa teagmhála daite, Cás lionsa teagmhála, Réiteach cúram lionsa teagmhála, Lionsaí teagmhála cosmaideacha agus táirgí gaolmhara
C: An féidir liom samplaí saor in aisce a fháil?
A: Sea, tá áthas orainn samplaí saor in aisce a sheoladh chugat, ní mór duit ach an lasta a íoc.
A: Áirítear ar an bpraghas 1 péire (2pcs) de lionsaí tadhaill, ní áirítear costas cásanna lionsa.
C: Cad mar gheall ar an iar-sheirbhís don táirge?
A: Más é ár taobh ba chúis leis an bhfadhb earraí, beidh muid freagrach as aiseolas a thabhairt i 1-2 lá oibre
agus ar ais i 1 seachtain.
C: Costas loingseoireachta agus am seachadta ionchais?
A: Chun seachadadh níos tapúla agus go réidh a chinntiú, de ghnáth cuirimid orduithe amach ó DHL.
nílimid freagrach ach as na hearraí a sheoladh amach. Is é an ceannaitheoir atá freagrach as imréiteach custaim áitiúil ceann scríbe. do thíortha an AE, cuir d’Uimhir CBL in iúl le do thoil, teastaíonn ceadúnas cuideachta agus allmhairiúcháin, ní ráthaimid go n-éireoidh leis an seachadadh mura bhfuil ceadúnas allmhairiúcháin cuideachta agat
