| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Whakatakotoranga
| Rahi Mōkī: | E rua nga wahanga |
| Ingoa Waitohu: | Haipurecon |
| Ihirangi wai: | 40% |
Te whakamahi i nga wa o te huringa: |
ia tau |
| Diane: | 14.2mm |
| Matotoru Pokapū: | 0.08mm (- 3.00D) |
| Anau turanga: | 8.5mm |
| Rā Whakamutunga: | 5 tau |
| Mana: | -0.00~-8.00 |
| Mōkī: | Mōkihi pounamu karaihe & mōkihi pupuhi |
| Auautanga Whakakapi: | Whakakorea ia tau |
| Nga Tikanga Rokiroki Wairewa Tote Chloride: | 4 ℃ ~ 8 ℃ maroke, hauhautanga, karekau he taiao hau kino |
| aro: | Tirohia nga Tohutohu mo te Whakamahi |
Tae whakataki:
Ko nga arotahi whakapiri mawhero Blusher he tae mawhero motuhake, he whakakotahi i te ngawari o te rouge me te reka o te mawhero ki te hanga i te ahua ngawari me te ora tonu. Ka whakanuia e ia nga kanohi me te taapiri i te pa o te ngawari ki te ahua o te kaimau, e pai ana mo nga whakapaipai o ia ra me nga huihuinga motuhake.
Hei arotahi mo te ataahua o te whakahaunga-kaha, ka tukuna e te momo mawhero Blusher te whānuitanga o nga momo diopters, mai i te 0 ki te 800 nga nekehanga, e whakatutuki ana i nga kaiwhakamahi he rereke nga hiahia tirohanga. Ma te whakamahi i nga tikanga whakangao me nga rawa, ko enei arotahi ka whakarite i te mahi whatu, te kakahu whakamarie, me te whakatika tika i nga take tirohanga i te wa e mau tonu ana o raatau ahua ataahua me te ahua o te ahua.
Nga patai mo te ota:
Q: He aha nga mea ka taea e au te hoko mai i a koe?
A: Te arotahi whakapiri, Te arotahi whakapiri tae, Te pouaka whakaata, Te otinga tiaki mo te arotahi, Te arotahi whakapaipai me nga hua e pa ana
Q: Ka taea e au te tiki tauira kore utu?
A: Ae, kei te koa matou ki te tuku tauira kore utu ki a koe, me utu noa koe i te utu.
A: Ko te utu kei roto i te 1 takirua (2pcs) o nga arotahi whakapiri, kaore e uru ki te utu mo nga keehi arotahi.
Q: He aha te mahi i muri i te ratonga mo te hua?
A: Mena ko te raru o nga taonga na to taatau taha, ma matou te kawenga ki te tuku urupare i roto i nga ra mahi 1-2
ka hoki mai i roto i te 1 wiki.
Q: Te utu kaipuke me te wa tuku e tumanakohia ana?
A: Hei whakarite kia tere ake, kia maeneene hoki te tuku, ka tukuna e matou nga ota ma te DHL.
ko matou anake te kawenga mo te tuku i nga taonga ki waho. Ko te whakawāteatanga i roto i ngā tikanga ā-rohe e haere ana ko te kawenga a te kaihoko. mo nga whenua o EU, tena koa tohutohu mai i to nama VAT, me hiahia kamupene me te raihana kawemai, kaore matou e kii i te tuku angitu ki te kore koe he raihana kawemai kamupene
