| Доступност: | |
|---|---|
| Количина: | |
Спецификација
| Количина пакета: | Два комада |
| Назив бренда: | Хаипурецон |
| Садржај воде: | 40% |
Коришћење периода циклуса: |
годишње |
| пречник: | 14.2мм |
| Дебљина центра: | 0,08 мм (- 3,00 Д) |
| Основна крива: | 8.5мм |
| Датум истека: | 5 година |
| Снага: | -0,00~-8,00 |
| Пакет: | Паковање стаклених флаша и блистер паковање |
| Учесталост замене: | Годишње за једнократну употребу |
| Услови складиштења раствора хлоридне соли: | 4℃~8℃ Суво, хладно, без корозивног гасног окружења |
| пажња: | Погледајте упутства за употребу |
Увод у боју:
Ружичаста контактна сочива Блусхер имају препознатљиву ружичасту нијансу, спајајући мекоћу руменила са слаткоћом ружичасте како би се створио нежан, али живахан визуелни ефекат. Природно повећава очи и додаје дашак нежности изгледу носиоца, чинећи га погодним и за свакодневну шминку и за посебне прилике.
Као козметичка контактна сочива која се издају на рецепт, Блусхер розе сорта нуди широк спектар диоптрија, обично у распону од 0 до 800 степени, задовољавајући кориснике са различитим визуелним потребама. Користећи напредне производне технике и материјале, ова сочива обезбеђују изузетне оптичке перформансе, удобно ношење и ефикасну корекцију проблема са видом, истовремено задржавајући своју естетску привлачност и модни квоцијент.
Питања о поруџбини:
П: Које предмете могу да купим од вас?
О: Контактна сочива, Контактна сочива у боји, Футрола за контактна сочива, Раствор за негу контактних сочива, Козметичка контактна сочива и сродни производи
П: Могу ли добити бесплатне узорке?
О: Да, драго нам је да вам пошаљемо бесплатне узорке, само треба да платите превоз.
О: Цена укључује 1 пар (2ком) контактних сочива, не укључује цену кутија за сочива.
П: Шта је са накнадним сервисом за производ?
О: Ако је проблем са робом изазван са наше стране, ми ћемо бити одговорни да дамо повратне информације у року од 1-2 радна дана
и вратити се за 1 недељу.
П: Трошкови испоруке и очекивано време испоруке?
О: Да бисмо обезбедили бржу и глатку испоруку, обично шаљемо поруџбине преко ДХЛ-а.
одговорни смо само за испоруку робе. Царињење у одредишној локалној царини је одговорност купца. за земље ЕУ, обавестите свој ПДВ број, потребна вам је дозвола компаније и увоза, не гарантујемо успешну испоруку ако немате дозволу за увоз компаније
