| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
Spesifikasie
| Pakkethoeveelheid: | Twee stukke |
| Handelsnaam: | Haipurecon |
| Water inhoud: | 40% |
Gebruik siklusperiodes: |
jaarliks |
| Deursnee: | 14,2 mm |
| Sentrum dikte: | 0,08 mm (- 3,00 D) |
| Basiskromme: | 8,5 mm |
| Vervaldatum: | 5 jaar |
| Pakket: | Glasbottelpakkie & blisterverpakking |
| Vervangingsfrekwensie: | Jaarlikse weggooibaar |
| Chloride Sout Solutions Bergingstoestande: | 4 ℃ ~ 8 ℃ Droë, koel, geen bytende gas-omgewing |
| Aandag: | Sien Gebruiksaanwysings |
Kleur kenmerke:
Die Pattaya Brown kontaklense vertoon 'n unieke mengsel van kleure wat elegansie en natuurlike aantrekkingskrag uitstraal. Die kern van die lens is gemaak in 'n ryk, warm bruin tint, wat herinner aan die goue sonsondergange wat gevind word in die eksotiese omgewing van Pattaya, Thailand. Hierdie skakering van bruin is ontwerp om naatloos met verskeie oogkleure te meng, wat hul natuurlike skoonheid verbeter terwyl dit 'n subtiele diepte en intensiteit byvoeg.
Verder dien die ingewikkelde tekstuur en subtiele gate in die lens se middel 'n dubbele doel: Dit maak voorsiening vir verhoogde suurstofdeurlaatbaarheid, bevorder gemak tydens langdurige dra, terwyl dit ook 'n tikkie gesofistikeerdheid by die algehele ontwerp voeg. Die kombinasie van hierdie kenmerke lei tot 'n kontaklens wat visueel asemrowend en gemaklik is om te dra.
Pasmaak diens:
Vir hierdie pattaya bruin, ons het pasmaakdiens, logo pasgemaak, pakket pasgemaak en grafiese pasgemaak ingesluit. Maar die minimum bestelhoeveelheid vir beide die logo- en pakketaanpassingsdienste is 500 pare, terwyl die pasgemaakte grafika gebaseer is op 'n minimum bestelhoeveelheid van 1000 pare.
Produkaanpassing bied 'n menigte voordele wat 'n handelsmerk se identiteit aansienlik kan verbeter, 'n beroep op klante kan maak en besigheidsgroei kan dryf. En die meeste van ons kliënte het hierdie diens gekies.
