| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Sonraíocht
| Cainníocht Pacáiste: | Dhá phíosa |
| Ainm an Bhranda: | Haipurecon |
| Ábhar Uisce: | 40% |
Ag Úsáid Tréimhsí Rothaíochta: |
bliantúil |
| Trastomhas: | 14.2mm |
| Tiús an Ionaid: | 0.08mm (- 3.00D) |
| Cuar bonn: | 8.5mm |
| Dáta Éaga: | 5 bliana |
| Pacáiste: | Pacáiste buidéal gloine & pacáiste blister |
| Minicíocht Athsholáthair: | Indiúscartha Bliantúil |
| Coinníollacha Stórála Réitigh Salann Clóiríd: | 4 ℃ ~ 8 ℃ Tirim, Cool, Gan Timpeallacht Gáis Creimneach |
| Aird: | SeeInstructions Le Úsáid |
Gnéithe datha:
Léiríonn na lionsaí tadhaill Pattaya Brown meascán uathúil dathanna a léiríonn áilleacht agus tarraingteacht nádúrtha. Tá croílár an lionsa crafted i lí saibhir, donn te, i gcuimhne do na luí na gréine órga le fáil i locale coimhthíocha Pattaya, An Téalainn. Tá an scáth donn seo deartha chun cumasc gan uaim le dathanna súl éagsúla, ag cur lena n-áilleacht nádúrtha agus ag cur doimhneacht agus déine subtle.
Ina theannta sin, tá dhá chuspóir ag an uigeacht chasta agus na poill subtle i lár an lionsa: Ligeann siad do thréscaoilteacht ocsaigine méadaithe, cothaíonn siad compord le linn caitheamh leathnaithe, agus cuireann siad sofaisticiúlacht leis an dearadh foriomlán. Mar thoradh ar an meascán de na gnéithe seo tá lionsa tadhaill atá iontach amhairc agus compordach le caitheamh.
Seirbhís saincheaptha:
Don pattaya donn seo, tá seirbhís saincheaptha againn,Lógó saincheaptha,Pacáiste saincheaptha agus Grapic saincheaptha san áireamh.Ach is é 500 péire an t-íosmhéid ordaithe don dá cheann de na seirbhísí saincheaptha Lógó agus Pacáiste, cé go bhfuil na Grafaic Saincheaptha bunaithe ar íosmhéid ordaithe de 1000 péire.
Tairgeann saincheaptha táirgí go leor buntáistí a d'fhéadfadh aitheantas branda a fheabhsú go suntasach, achomharc a dhéanamh do chustaiméirí, agus fás gnó a thiomáint. Agus roghnaigh an chuid is mó dár gcustaiméirí an tseirbhís seo.
