| Dostupnost: | |
|---|---|
| Količina: | |
Specifikacija
| Količina paketa: | Dva komada |
| Naziv marke: | Haipurecon |
| Sadržaj vode: | 40% |
Korištenje razdoblja ciklusa: |
godišnje |
| Promjer: | 14,2 mm |
| središnja debljina: | 0,08 mm (- 3,00D) |
| Bazna krivulja: | 8,5 mm |
| Datum isteka: | 5 godina |
| Paket: | Pakiranje staklene boce i blister pakiranje |
| Učestalost zamjene: | Godišnje za jednokratnu upotrebu |
| Uvjeti skladištenja otopina kloridne soli: | 4℃~8℃ Suho, hladno, okruženje bez korozivnog plina |
| Pažnja: | Pogledajte upute za uporabu |
Značajke boja:
Kontaktne leće Pattaya Brown predstavljaju jedinstvenu mješavinu boja koje odišu elegancijom i prirodnom privlačnošću. Jezgra leće izrađena je u bogatoj, toploj smeđoj nijansi, koja podsjeća na zlatne zalaske sunca pronađene u egzotičnom mjestu Pattaya, Tajland. Ova nijansa smeđe dizajnirana je za besprijekorno stapanje s različitim bojama očiju, naglašavajući njihovu prirodnu ljepotu dodajući suptilnu dubinu i intenzitet.
Nadalje, zamršena tekstura i suptilne rupice u središnjem dijelu leće imaju dvostruku svrhu: omogućavaju povećanu propusnost kisika, promičući udobnost tijekom dužeg nošenja, dok također dodaju dašak sofisticiranosti cjelokupnom dizajnu. Kombinacija ovih značajki rezultira kontaktnom lećom koja je i vizualno zadivljujuća i udobna za nošenje.
Usluga prilagođavanja:
Za ovu Pattaya smeđu boju, imamo uslugu prilagođavanja, prilagođeni logotip, uključeni prilagođeni paket i prilagođena grafika. Ali minimalna količina za usluge prilagođavanja logotipa i paketa je 500 pari, dok se prilagođena grafika temelji na minimalnoj količini narudžbe od 1000 pari.
Prilagodba proizvoda nudi mnoštvo prednosti koje mogu značajno poboljšati identitet marke, privući se kupcima i potaknuti rast poslovanja. I većina naših kupaca odabrala je ovu uslugu.
