| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Whakatakotoranga
| Rahi Mōkī: | E rua nga wahanga |
| Ingoa Waitohu: | Haipurecon |
| Ihirangi wai: | 40% |
Te whakamahi i nga wa o te huringa: |
ia tau |
| Diane: | 14.2mm |
| Matotoru Pokapū: | 0.08mm (- 3.00D) |
| Anau turanga: | 8.5mm |
| Rā Whakamutunga: | 5 tau |
| Mōkī: | Mōkihi pounamu karaihe & mōkihi pupuhi |
| Auautanga Whakakapi: | Whakakorea ia tau |
| Nga Tikanga Rokiroki Wairewa Tote Chloride: | 4 ℃ ~ 8 ℃ maroke, hauhautanga, kore kino hau taiao |
| aro: | Tirohia nga Tohutohu mo te Whakamahi |
āhuatanga tae:
Ko nga arotahi whakapiri a Pattaya Brown e whakaatu ana i te whakakotahitanga ahurei o nga tae e whakaatu ana i te huatau me te tono taiao. Ko te uho o te arotahi he mea hanga i roto i te huu parauri mahana, he maumahara ki nga ra koura e kitea ana i te takiwa o Pattaya, Thailand. Ko tenei marumaru o te parauri i hangaia kia whakakotahi marie me nga momo tae kanohi, hei whakanui ake i te ataahua o te taiao me te taapiri i te hohonutanga me te kaha.
I tua atu, ko te kakano uaua me nga kohao ngawari i roto i te waahanga o te arotahi he kaupapa rua: Ka taea e ratou te whakanui ake i te hauhautanga uruhanga, te whakatairanga i te whakamarie i te wa roa o te kakahu, me te taapiri i te pa o te maamaa ki te hoahoa katoa. Ko te whakakotahitanga o enei ahuatanga ka puta he arotahi whakapiri he mea whakamiharo te titiro me te pai ki te kakahu.
Ratonga Whakaritenga:
Mo tenei pattaya parauri, kei a matou he ratonga whakarite ,Moko kua whakaritea ,Package kua whakaritea me te Grapic kua whakauruhia.
Ko te whakaritenga o nga hua he maha nga painga ka taea te whakanui ake i te tuakiri o te waitohu, te tono ki nga kaihoko, me te akiaki i te tipu pakihi. Na te nuinga o taatau kaihoko i whiriwhiri i tenei ratonga.
