| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
Şartname
| Paket Adedi: | İki adet |
| Marka Adı: | Haipurecon |
| Su İçeriği: | %40 |
Döngü Dönemlerini Kullanma: |
yıllık |
| Çap: | 14,2 mm |
| Merkez Kalınlığı: | 0,08 mm (- 3,00D) |
| Temel eğri: | 8,5 mm |
| Son kullanma tarihi: | 5 yıl |
| Paket: | Cam şişe paketi ve kabarcıklı paket |
| Değiştirme Sıklığı: | Yıllık Tek Kullanımlık |
| Klorür Tuz Çözeltileri Saklama Koşulları: | 4°~8° Kuru, Soğuk, Aşındırıcı Gaz Ortamı Yok |
| Dikkat: | Kullanım Talimatlarına bakın |
Renk özellikleri:
Pattaya Kahverengi kontakt lensler, zarafeti ve doğal çekiciliği yansıtan renklerin benzersiz bir karışımını sergiliyor. Lensin çekirdeği, Tayland'ın egzotik bölgesi Pattaya'da bulunan altın gün batımlarını hatırlatan zengin, sıcak kahverengi bir renk tonuyla işlenmiştir. Kahverenginin bu tonu, çeşitli göz renkleriyle kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak, gözlerin doğal güzelliğini artırırken hafif bir derinlik ve yoğunluk katacak şekilde tasarlandı.
Ayrıca, merceğin orta bölümündeki karmaşık doku ve ince delikler ikili bir amaca hizmet eder: Oksijen geçirgenliğini artırır, uzun süreli kullanım sırasında konforu artırır ve aynı zamanda genel tasarıma incelikli bir dokunuş katar. Bu özelliklerin birleşimi, hem görsel açıdan etkileyici hem de kullanımı rahat bir kontakt lens ortaya çıkarır.
Özelleştirme hizmeti:
Bu pattaya kahverengi için özelleştirme hizmetimiz var, özelleştirilmiş Logo, özelleştirilmiş paket ve özelleştirilmiş Grapic dahil. Ancak hem Logo hem de Paket özelleştirme hizmetleri için minimum sipariş miktarı 500 çifttir, Özelleştirilmiş Grafikler ise minimum 1000 çift sipariş miktarına dayanmaktadır.
Ürün kişiselleştirme, bir markanın kimliğini önemli ölçüde artırabilen, müşterilerin ilgisini çekebilen ve işletmenin büyümesini teşvik edebilen çok sayıda avantaj sunar. Ve müşterilerimizin çoğu bu hizmeti seçti.
